אודות

יעל אבנון

ברוכים הבאים לאתר ביוגנוסטיקה.

שמי יעל אבנון, אני נטורופתית מוסמכת .N.D ומומחית לאבחון בדיקות דם עפ"י מדעים מדויקים. מייסדת שיטת ביוגנוסטיקה ובעלת חברת ביוגנוסטיקה תוכנה ופתרונות אישיים בע"מ.

צברתי נסיון רב בעבודה בארץ ובחו"ל מאז שנת 2000, טיפלתי עד כה בעשרות אלפי מטופלים, לימדתי והדרכתי רופאים ומטפלים רבים. בעקבות הצלחת השיטה בארץ ובשוק הבינלאומי, זכיתי לפתח סטארט אפ ולבנות את תוכנת ביוגנוסטיקה- התוכנה המורכבת והמתקדמת ביותר בעולם לאבחון וטיפול בגוף האדם.

החלטתי ללמוד רפואה משלימה עקב מצבי הבריאותי בגיל 17. סבלתי אז מבעיות עור ומבעיות עיכול קשות. בעקבות זאת איבדתי משקל רב ועברתי מסכת ייסורים של בדיקות רפואיות אשר לא גילו דבר. כבר אז הבנתי שמשהו חסר באבחון והטיפול הרפואי הסטנדרטי.

בסופו של דבר פניתי לטיפול ברפואה משלימה ועם הזמן החלמתי וחזרתי לעצמי. החוויה הזו עוררה בי את הצורך לחקור את גוף האדם ולמצוא פתרונות יעילים לבעיות בריאות שונות.

השכלתי המקצועית:

  • 99-2002: 4 שנות לימוד בבית הספר לרפואה משלימה של המכללה למנהל בת"א, בניהולו של פרופ' רפי קרסו. בעלת תעודת מטפל מוסמך בנטורופתיה.
  • 2000-2003: 3 שנים סטאז' בבי"ח אסף הרופא, במחלקות הפנימיות ובמחלקה לרפואה משלימה- שיר"מ.
  • 2004-2005: 2 שנות לימוד במכללה לרפואה משלימה "מעיינות" בירושלים- דרכי אבחון בפתולוגיה והמטולוגיה. לימודי אבחון בדיקות מעבדה עפ"י מדעים מדויקים.

ניסיוני המקצועי:

בתחילת דרכי עבדתי במרפאת שיר"מ בבית החולים "אסף הרופא"

במרפאת שיר"מ (שירותי רפואה משולבת), עבדתי כ-3 שנים, בהן זכיתי לטפל בלקוחות רבים ולצבור ניסיון במגוון רחב של מצבים רפואיים.

עבדתי בקופת חולים לאומית ובמספר קליניקות פרטיות בארץ

בשנת 2005 פיתחתי את שיטת ביוגנוסטיקה מתוך ההכרה בצורך בכלי אבחוני אמין ומדויק, שיאפשר לי לתת למטופלים את הטיפול הטוב ביותר. עבדתי עם השיטה בקופת חולים לאומית, בקליניקה הפרטית ובקליניקות רפואיות ברחבי הארץ.

הקמתי את המחלקה לאבחון בדיקות דם בחברת Hair Clinic בת"א ובמוסקבה

בשנת 2008 הקמתי את המחלקה לאבחון בדיקות דם וטיפולים נטורופתיים בחברת Hair Clinic בת"א ובעקבות הצלחת השיטה, זכיתי להיות שותפה בהקמתה של הקליניקה הרפואית הזכיינית "IHC", בת 20 חדרי הטיפול המפוארים במוסקבה, רוסיה. שם הדרכתי את צוות הרופאים לעבוד עם שיטת ביוגנוסטיקה.

זכיתי לאבחן בדיקות דם של אלפי לקוחות, לפני ואחרי הטיפול בשיטת ביוגנוסטיקה

במשך 3 שנים טסתי הלוך ושוב למוסקבה ועסקתי בניהול הקליניקה, הרצאות, הדרכות וטיפול בלקוחות וכל זאת ללא ידיעת השפה הרוסית… הספקתי לאבחן בקליניקה אלפי בדיקות דם ולהיווכח בתוצאות הטיפול המרשימות בבדיקות הדם שלאחר הטיפול.

בשנת 2010 נבחרתי לנהל את פורום בדיקות הדם של פורטל BeOk באינטרנט

במסגרת הפורום עניתי במשך 6 שנים על שאלות הגולשים בנוגע לתוצאות בדיקות דם ובעיות בריאותיות.

בשנת 2013 פיתחתי 3 פורמולות של תוספי תזונה עבור חברת Vivia Formula בארה"ב

הפורמולות הבלעדיות נותנות תמיכה לכלל מערכות הגוף, למניעת מחלות ושמירה על בריאות אופטימאלית. בשלב זה הן משווקות בארה"ב בלבד.

בשנת 2014 הגשמתי חלום גדול והתחלתי בפיתוח הסטארט-אפ שלי עם חברה בינלאומית

בימים אלו אני עובדת על פיתוח מיזם חדשני ופורץ דרך בתחום התוכנה, בשיתוף פעולה עם חברה בינלאומית גדולה. התוכנה מבוססת על שיטת ביוגנוסטיקה ומיועדת לעזור לרופאים ומטפלים בארץ ובעולם ללמוד ולהשתמש בשיטה ולעזור לכמה שיותר אנשים באמצעותה.

לסרטון המציג את התוכנה לחצו כאן.

במקביל אני מנהלת את קליניקת ביוגנוסטיקה בשירות מרחוק

בקליניקה אני משלבת בין אבחון רפואי מעמיק לבין טיפול טבעי ובריא – השילוב המנצח לטעמי. מהניסיון שלי למדתי כי ככל שהאבחון נכון ומדויק יותר, כך גם הטיפול.

והכי חשוב - למדתי כי ניתן לחולל ניסים ולעזור כמעט בכל מצב- ע"י השקעה אמיתית, התמדה ורצון טוב.

השאירו פרטים והתחילו בתהליך המבריא שלכם

או התקשרו: 053-243-5375

    ×

    שיחת ווטסאפ