הצהרת נגישות

הצהרת נגישות ל- Biognostica.co.il

עודכן: ספטמבר 2019.

כללי

ביוגנוסטיקה שואפת להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלות. ביוגנוסטיקה השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות עצמאות.

נגישות באתר Biognostica.co.il

ביוגנוסטיקה מעמידה לרשותך את תוסף הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- ביוגנוסטיקה לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של ביוגנוסטיקה על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתינו רגע לתפריט הנגישות לטעון במלואו.

כתב ויתור

ביוגנוסטיקה ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שמדובר בחובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש וללא הפרעה, גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלות.

למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל הדפים והתכנים באתר ביוגנוסטיקה , יתכן שתכנים מסוימים טרם הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זה עשוי להיות תוצאה של לא מצא או זיהה את הפיתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתה נתקל בקשיים עם כל תוכן באתר ביוגנוסטיקה או שאתה זקוק לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא פנה אלינו במהלך שעות פעילות רגילות כמפורט להלן ונשמח לעזור.

יעל אבנון 053-243-5375

צור קשר

אם ברצונך לדווח על נושא נגישות, יש לך שאלות או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם תמיכת הלקוחות של ביוגנוסטיקה כדלקמן:

טלפון: 053-243-5375

פקס: 153-77-20-300-11

דוא"ל: info@biognostica.co.il

×

שיחת ווטסאפ