שיטת האבחון

אבחון בדיקות דם מתקדם ומעמיק

שיטת ביוגנוסטיקה היא שיטה בלעדית וייחודית לאבחון בדיקות דם, אשר נחקרה בקליניקות רפואיות בארץ ובחו"ל, ויעילותה הוכחה בקרב עשרות אלפי מטופלים.

השיטה מבוססת על מדעי רפואה מדויקים- המטולוגיה ופתולוגיה, ופועלת על עיקרון של הצלבת מידע מפורטת ומקיפה בין המדדים השונים בדם, עם הטווחים האופטימאליים שלהם ועם האפיון האינדיווידואלי של הנבדק. השיטה מאפשרת גילוי של מקור הסימפטומים השונים בגוף ומספקת מידע בריאותי חשוב, אשר לא נחשף במסגרת אבחון רפואי סטנדרטי.

 

מה ההבדל בין שיטת ביוגנוסטיקה לבין אבחון בדיקות דם רגיל?

בתוך בדיקות הדם חבוי מידע שנעלם מהעין הרגילה ואינו מועבר במלואו לנבדק, וכאן מתחיל הנזק. אבחון בדיקות דם רגיל מבוסס על טווחים סטטיסטיים של מדדי הדם, אשר נמצאים בסוגריים בטופס הבדיקה. טווחים אלו נקבעים עפ"י סקרים הנעשים באוכלוסיה, הם משתנים מעת לעת ומקופת חולים אחת לאחרת, הם אינם מדויקים וכל מטרתם היא לאבחן מחלות פעילות בשלב מאוחר.

שיטת אבחון בדיקות דם רגילה מיועדת למתן טיפול תרופתי ולא להשגת בריאות מיטבית. בלתי אפשרי לאבחן את בדיקות הדם לעומק בשיטה הקיימת כיום ובזמן הקצוב של הרופא- כך אתם מפספסים מידע חשוב ביותר.

טבלת השוואה

   אבחון וטיפול רפואי סטנדרטי אבחון וטיפול עפ"י שיטת ביוגנוסטיקה
משך האבחון 1-5 דקות לפחות שעה
הסבר למטופל קצר ושטחי- אתם מפסידים מידע חשוב. מפורט ומעמיק
אופן האבחון אבחון בדיקות דם עפ"י סטטיסטיקות כלליות ומשתנות. אבחון בדיקות דם אישי עפ"י מדעים מדויקים, הכולל היסטוריה רפואית, אורח חיים והצלבות מידע ייחודיות.
שיטת הטיפול טיפול תרופתי לטשטוש הסימפטומים, המייצר תופעות לוואי ותלות. טיפול אישי וטבעי במקור הבעיה, לחיזוק כוח המרפא של הגוף.
תוצאות הטיפול בסימפטומים אינו פותר את הבעיה המקורית ולכן עם הפסקת התרופה, הבעיה חוזרת. הטיפול במקור הסימפטומים פותר את הבעיה מהשורש.

סקירת מערכות הגוף

באמצעות האבחון ניתן לחשוף את פעילות מערכות הגוף באופן מדויק, לדוגמה:

 
  • רמות ויטמינים ומינרלים
  • קרישת דם
  • תפקוד מערכת השרירים והפרקים
  • תפקוד המערכת ההורמונאלית
  • תפקוד בלוטת התריס
  • רמת חמצן ברקמות
  • נוכחות מזהמים
 

תוצאות מוכחות

לשיטת ביוגנוסטיקה למעלה מ-95% הצלחה אשר נמדדו עד כה בקרב עשרות אלפי מטופלים בקליניקות בארץ ובחו"ל. הצלחה זו נמדדה עפ"י השינויים הביוכימיים אשר נצפו בבדיקות הדם של המטופלים, לפני ואחרי 3 ו-6 חודשי טיפול.

הטכנולוגיה המהפכנית שלנו – רפואת העתיד כבר כאן

בחברת ביוגנוסטיקה אנו שמים דגש על דיוק, איכות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. לצורך כך השקענו רבות ופיתחנו את תוכנת ביוגנוסטיקה- טכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת למטפל לבצע אלפי הצלבות מידע בין הנתונים הבריאותיים ותוצאות בדיקות המעבדה של כל מטופל, למנוע טעויות אנוש ולהגיע לדיוק אבחוני וטיפולי חסר תקדים.

השאירו פרטים והתחילו בתהליך המבריא שלכם

או התקשרו: 054-260-1590

×