הקליניקה בחו"ל

עם הצלחה לא מתווכחים

שיטת ביוגנוסטיקה חצתה גבולות והיא פועלת כיום במלוא המרץ בקליניקה הרפואית IHC במוסקבה, בה אובחנו וטופלו עד כה אלפי מטופלים, עם תוצאות מוכחות ובדוקות מדעית.

איך הכל התחיל?

בשנת 2008 נולד החיבור בין יעל אבנון – מפתחת שיטת ביוגנוסטיקה, לבין יורם בניטה – מנכ"ל חברת הייר קליניק, המתמחה במתן פתרונות לבעיות קרקפת ונשירת שיער. השניים הבינו את הפוטנציאל הטמון בהתאמת שיטת ביוגנוסטיקה לתמיכה בתחום נשירת השיער – ויצאו לדרך משותפת.

המפגש בין צרכים ושאיפות של שני גופים מובילים בתחומם, הניב שיתוף פעולה שתוצאותיו: הקמת מחלקה לאבחון בדיקות דם, טיפולי נטורופתיה, ופיתוח שיטת אבחון וטיפול חדשנית בתחום נשירת שיער ואיזון גוף – נפש, המשלבת מספר טכניקות מתקדמות.

Israeli Hair Clinic מכה שורשים במוסקבה

השיטה החדשנית, שתוצאותיה ניכרות על ראשים רבים בישראל, פרצה גבולות כשהתוודע אליה איש עסקים מרוסיה אשר התנסה בשיטה, התרשם ממנה לטובה וזיהה את המענה האופטימאלי לצורך הקיים במחוזותיו. באותה שנה הוקמה במוסקבה הקליניקה המפוארת IHC – Israeli Hair Clinic.

הקליניקה הרפואית, הכוללת 20 חדרי טיפול מהודרים, משלבת מגוון רחב של טיפולים לנשירת שיער, להקלה על בעיות בריאות שונות ולאיזון גוף ונפש. יעל אבנון ויורם בניטה, שלקחו על עצמם את האחריות המקצועית על הטיפולים בקליניקה, הנחילו את רזי השיטה שפיתחו, לצוות הרופאים בקליניקה.

ניסיון קליני חשוב

במהלך שנות פעילותה של קליניקת IHC, תוך כדי טיפול באלפי פציינטים, הצטבר ניסיון רפואי נרחב. זהו הבסיס להעצמה וקידום של מחקר ופיתוח נוספים למציאת פתרונות מתקדמים בתחום נשירת שיער ובעיות בריאות שונות. הוא שנאמר – אין גבול….

לעדויות הרופאים על שיטת ביוגנוסטיקה בקליניקה במוסקבה לחצו כאן

לאתר הקליניקה במוסקבה לחצו כאן

השאירו פרטים והתחילו בתהליך המבריא שלכם

או התקשרו: 053-243-5375

    ×

    שיחת ווטסאפ