עדויות רופאים

הצוות הרפואי בקליניקה בחו"ל מעיד על יעילות שיטת ביוגנוסטיקה

שיטת ביוגנוסטיקה מיושמת משנת 2008 בקליניקה הרפואית IHC במוסקבה, רוסיה.  במשך 3 שנים הכשירה יעל אבנון את הצוותים הרפואיים בקליניקה, לעבודה עם שיטת ביוגנוסטיקה ולפניכם עדויות מתורגמות של הרופאות הראשיות של הקליניקה.

יעל היקרה,

תודה רבה לך על שיתוף הפעולה שלך ועל הידע החדש שסיפקת לי על תזונה ותוספי תזונה. כבר עם תחילת העבודה איתך ראיתי תוצאות מצוינות, אשר אישרו את ההשפעה הישירה של תזונה מאוזנת על בריאות האדם. התחלתי להבין את דפוסי ההתפתחות של מחלות כרוניות ומצבים רפואיים שונים. עכשיו אני יכולה לדבר על מניעת מחלות אמיתית! זה מתחיל עם ילדים בגיל הרך והרגלי אכילה נכונים וממשיך עם שמירה על איזון בין כל המרכיבים החיוניים שאנו צורכים במזון.

תודה שהארת את עיני לעולם המורכב של תוספי התזונה. בבתי הספר לרפואה ברוסיה (כמו גם באירופה) לא מלמדים אותנו על מניעת מחלות ועל אורח חיים בריא, כבסיס לבריאות באופן כללי. תוך כדי עבודה איתך, שיניתי לגמרי את המחשבה שהייתה לי על ההשפעה של אורח חיים ותזונה, על בריאות האדם.

מעבר לכך, ברוסיה נוצרה תפיסה שתוספי תזונה, הם הונאה או רעל. תפיסה זו טופחה על ידי מוסדות רפואיים וע"י התקשורת. (אשר תלותם בעסקי התרופות מובנת). לאחר שבדקנו מספר רב של מדדי דם, לפני ואחרי הטיפול בתוספי תזונה, הופתעתי לטובה לגבי הצורה הנעימה והיעילה בה הם עובדים במקרים של מחלות כרוניות או מצבים רפואיים שונים.

זה נראה הגיוני ואלגנטי להסביר ללקוחות עם בעיות בריאות או בעיות אסתטיות, על המדדים האידיאליים בדם ולדבר איתם על מניעת מחלות וטיפולים טבעיים זמינים עבורם. השילוב של אבחון בדיקות דם עפ"י ערכים אידיאליים, תזונה וקוסמטיקה טבעית, הוכיח את עצמו כיעיל ומוצדק ביותר.

שלך,

ד"ר טטיאנה קוסינסקיה.

רופאה ראשית, קליניקת IHC- מוסקבה.

שלום יעל!

אנו מודים לך על עבודתך ועל העזרה הרבה שלך לחולים שלנו. כל המאמצים שלך התגלמו בתוצאות טובות בטיפול בבעיות בריאות שונות וברגשות החיוביים של המטופלים שלנו. נתת לנו הרבה הנחיות לגבי פירוש בדיקות דם והבנה לגבי שינויים בפרמטרים שונים בדם, והקשר שלהם לתזונה. זהו מידע חשוב ביותר.

לפני העבודה איתך הבנתי שיש סיבות שונות לבעיות הבריאות והמלצתי על בדיקות דם, אבל בתוצאות התייחסתי רק לטווחים הסטטיסטיים המקובלים וראיתי כי לתרופות אין השפעה ארוכת טווח והמטופלים מתלוננים על תופעות לוואי. בנוסף, לא שאלתי את המטופלים שאלות לגבי תזונה.

עכשיו אני מבינה שצריך לאבחן את בדיקות הדם לא רק עפ"י הטווחים המקובלים ולדעת לקשר את המידע לכל בעיית בריאות, באופן אישי עבור כל מטופל. הבנתי כמה חשוב לדבר על הרגלי תזונה עם הלקוחות וחשוב לעקוב אחר תוצאות הטיפול בבדיקות דם חוזרות ונשנות, זו הצורה היחידה להשיג תוצאות טיפול יציבות וחיוביות לטווח הארוך.

תודה רבה לך על עבודתך,

ד"ר אלנה הבוסטובה.

קליניקת IHC, מוסקבה.

×