סוחבים בעיה בריאותית ומתקשים להיפטר ממנה?

מדוע רבים מאיתנו נאלצים להתמודד עם סימפטומים שונים ולא מצליחים להיפטר מהם במשך שנים? לדוגמה- נשירת שיער, עודף משקל, בעיות עור, בעיות עיכול, כאבי ראש, יתר לחץ דם, עודף כולסטרול, סוכרת, כאבי פרקים, אלרגיות, עייפות כרונית, מתח ועצבנות.

ישנן 6 סיבות עיקריות לשאלה זו ו-6 פתרונות בהתאם שיכולים לשנות את חייכם לטובה:

1. אבחון קצר ושטחי = פספוס מידע בריאותי

ביקור אצל רופא בקופת החולים מסתכם כיום ב-5 דקות בממוצע. אבחון בריאותי מעמיק דורש זמן וידע רב ואמור לכלול תשאול מקיף ואבחון מעמיק של בדיקות מעבדה שונות. בלתי אפשרי לבצע אבחון שכזה במסגרת קופת חולים ובזמן הקצוב של הרופא.

הפתרון- אל תסתפקו באבחון קצר, פנו לרופאים פרטיים או למומחים שונים, אשר יפנו מזמנם על מנת לספק לכם אבחון בריאותי מקיף ומעמיק, כפי שמגיע לכם.

2. אבחון בדיקות הדם שלכם נעשה עפ”י סטטיסטיקות משתנות

כאשר הרופא בודק את טופס תוצאות בדיקות הדם שלכם, הוא עושה זאת באמצעות הסתכלות על הטווחים הסטטיסטיים אשר בסוגריים בצד ימין של הטופס. טווחים אלו משתנים כל הזמן ומקופת חולים אחת לאחרת. הם אינם מייצגים בריאות מיטבית ומתאימים בעיקר לאבחון מחלות פעילות.

הפתרון- לכל מדד בדם יש ערך אופטימאלי שמייצג בריאות מיטבית, ערך זה נקבע עפ”י מדעי רפואה מדויקים ולא עפ”י סטטיסטיקות. אבחון המבוסס על טווחים אופטימאליים של מדדי הדם, יחד עם הצלבות מידע מקיפות בין המדדים השונים, יחשפו אינפורמציה חשובה ולעיתים קריטית, בנוגע למצב מערכות הגוף. ללא אבחון שכזה אנשים רבים סובלים מטעויות בטיפול הרפואי- לשווא.

3. התרופות הכימיות גורמות לתופעות לוואי, התמכרות ונזקים לטווח הארוך

הניסיון לטפל בסימפטומים ע”י תרופות כימיות, גורם לטשטוש ודיכוי של הבעיה, מה שמעמיק את הבעיה עוד יותר וגורם לתלות. המרוויח העיקרי- חברות התרופות כמובן.

הפתרון- במקום לנסות לפתור בעיות בריאותיות ע”י דיכוי, עדיף לנסות לטפל במקור הבעיה באמצעות כלים טבעיים פשוטים כגון שינוי התזונה, שימוש בתוספי תזונה וצמחי מרפא- אשר תפקידם הוא לאזן את מערכות הגוף ולעודד את כוח המרפא הטבעי. טיפול שכזה יהיה יעיל רק כשיבוסס על אבחון מדויק, שנעשה ע”י איש מקצוע מיומן.

4. התעלמות מסימפטומים ראשוניים גורמת להחמרתם

טיפול מניעתי הוא הפתרון הטוב ביותר שקיים עבורנו, אך רובנו מחכים עד שמתעוררת מחלה, על מנת לטפל בה. במחלה יותר קשה לטפל מאשר בסימפטום התחלתי והפוטנציאל לסיבוכים, בזבוז זמן וכסף- עולה.

הפתרון- הופעת סימפטומים זו הדרך של הגוף להודיע לנו שנוצר חוסר איזון במערכת זו או אחרת. בשלב הראשוני של הופעת הסימפטום אפשר לטפל ביעילות ובמהירות. פנו לקבלת אבחון ברגע שאתם מרגישים בכל סימפטום שמציק לכם ואל תחכו.

הרופא אבחן ואמר שהכל בסדר אך אתם מרגישים רע? פנו לחוות דעת שניה.

5. שיטות ריפוי קיצוניות מכל סוג- סופן להסתיים באכזבה

הניסיון לטפל בבעיות בריאות שונות ע”י שיטות פלא המבטיחות ריפוי מהיר, תוך כדי שימוש באמצעים קיצוניים, מהווה סכנה לגוף ולנפש. שיטות קיצוניות לעולם לא עובדות לטווח הארוך. לגוף האדם יש קצב טבעי שבו הוא רגיל לתפקד, ברגע שיש התערבות בקצב הטבעי או שינוי מהיר ולא מאוזן, הגוף נכנס למלחמה ומנצח בה.

הפתרון- בגוף האדם יש לטפל באמצעים טבעיים עדינים ובקצב נכון, זאת על מנת להשיג את המטרה בדרכי שלום ולא בדרכי מלחמה. הפסיקו לחפש פתרונות פלא ובכך תחסכו לעצמכם עוגמת נפש רבה.

6. מתח נפשי מייצר ומחמיר מחלות מכל סוג.

כולנו סובלים במידה זו או אחרת ממתח נפשי הנובע מאורח החיים המודרני, משעות עבודה מרובות, מתזונה לא נכונה וממטלות רבות שצריך להספיק במשך היום. המתח גורם למחלות פיזיות שונות- כל אדם ייפגע במערכות הגוף החלשות שלו.

הפתרון- בלתי אפשרי להימנע לגמרי ממתח ולכן הפתרון הוא לשפר את התמודדות הגוף עם המתח, זאת ע”י חיזוק של בלוטות האדרנל אשר אחראיות על הפרשת הורמוני הסטרס בגוף וע”י שימוש בטכניקות הרגעה פשוטות. באופן שכזה המתח הקיים לא יפגע במערכות הגוף.

סיכום 6 הפתרונות

  • לעולם אל תסתפקו ב-5 דקות אבחון בקופת החולים- אתם כנראה מפספסים מידע חשוב.
  • דרשו אבחון בדיקות דם מעמיק המותאם לכם אישית ומבוסס על מדעים מדויקים.
  • תרופות כימיות הן הפתרון האחרון עבורכם, פנו ראשית לאיש מקצוע העוסק בריפוי טבעי ובריא.
  • אל תתעלמו מאף סימפטום ואל תשמעו לרופא שאומר לכם שהכל בסדר, בעוד אתם מרגישים רע.
  • אל תתפתו לשיטות בזק מהירות או קיצוניות, סופן להסתיים באכזבה, בזבוז כסף ועוגמת נפש.
  • שימו לב לרמת המתח בחייכם ועד כמה הדבר משפיע עליכם לרעה- הפחיתו אותו ככל האפשר.

זכרו- לכל בעיה יש סיבה, אל תדכאו את הבעיה, מצאו את הסיבה וטפלו בה.

6 הפתרונות תחת קורת גג אחת- 10,000 אנשים מרוצים כבר ניסו אותם..

שיטת ביוגנוסטיקה היא היחידה בארץ ובעולם אשר מאגדת את כל 6 הפתרונות, תחת קורת גג אחת. השיטה הצליחה בארץ ואחר כך גם בחו”ל, עד כה התנסו בה למעלה מ-10,000 אנשים ואת התוצאות ניתן להרגיש וכמובן להוכיח מדעית על פי בדיקות הדם שאחרי הטיפול.

רפואת העתיד כבר כאן, זוהי ההזדמנות שלכם להתנסות בה.

למידע נוסף על שיטת ביוגנוסטיקה לחצו כאן

×